Noslēguma pasākums

2013.gada 27.maijā notika šī mācību gada konkursa nominantu sumināšana.

Par konkursa "Gada grupa" uzvarētāju šogad atkārtoti kļuva 3.grupa "Zaķēni"(skolotājas Valda Kadiķe, Anda Lanka, aukle- Sandra Rone). Liels prieks par skolotāju un aukles kopsadarbību, aktivitāti, augstu pedagoģisko meistarību!

IMG_0839

Nominācija "Precīzākā grupa" tika 4.grupai "Bitītes"(skolotājas Ilze Kaprano, Marija Šmeliņa, aukle- Sarmīte Freimane). Grupa strādā ne tikai precīzi, bet arī radoši, papildinot savu ikdienas dzīvi ar visdažādākajām ārpusnodarbību aktivitātēm.

IMG_0835

Nomināciju "Radošākā grupa" ieguva 6.grupa "Pūks" (skolotājas Kristīne Karele, Liene Pētersone, aukle- Jeļena Vinokurova (attēlā nav)). Grupā augstā kvalitātē notiek gan pedagoģiskais, gan radošais process. Vienmēr prieks skatīties, ar kādu rūpību gatavoti telpu noformējumi, ar nopietnu pieeju analizēts pedagoģiskais process un ieviestas novitātes sadarbībā ar vecākiem.

IMG_0829

Nomināciju "Sabiedriskākā grupa" ieguva 1.grupa "Zaķēni"(skolotājas Elīna Šilgale, Laine Zabidarova, aukle- Ingita Gūtmane). Grupā strādā jaunas, atraktīvas meitenes, kas pieredzi turpina iegūt strādājot ar pavisam maziņiem bērniņiem. Grupā jaušamas pozitīvas pārmaiņas, jo skolotājām ir jaunas idejas, kā mazajiem bērniņiem rotaļnodarbības un vidi padarīt interesantāku un aizraujošāku.

IMG_0825

Nomināciju "Spožākā grupa" saņēma 2.grupa "Namiņš" (skolotājas Anete Džeriņa(attēlā nav), Edīte Otrupe, aukle-Sigita Dobele). Nominācija nosaukums jau pasaka, par  ko būs runa- vislielākā uzslava auklītei par teicami padarītu darbiņu! Arī skolotājas šajā mācību gadā mainīja grupas vizuālo noformējumu, tā padarot bērniem vidi vēl patīkamāku.

IMG_0823

Nomināciju "Veselīgākā grupa" saņēma 5.grupa "Eņģelīši" (skolotājas Sintija Beķere, Līga Smiltniece, aukle-Olga Petrova). Grupai uzslava pienākas par centību un neatlaidību uzsākot darbu ar jaunajiem bērniem un viņu vecākiem, par tām pozitīvajām iezīmēm, kas bija jaušamas mācību gada otrajā pusē.

IMG_0820

Arī visiem pārējiem iestādes darbiniekiem liels paldies par darbiņu, ko veicāt šajā piesātinātajā mācību gadā- gan sagatvojot iestādes jubilejas pasākumus, gan pārvarot ziemas saslimšanas laiku, gan darot pašus mazākos ikdienas pienākumus!

IMG_0848