Kārtība vīruss COVID-19 uzliesmojuma laikā (papildināta)

Papildināta kārtība kādā veicami profilaktiskie pasākumi vīrusa COVID-19 uzliesmojuma laikā Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Sauleszaķis" apskatāma ŠEIT.


Atbalsta saņemšana


Izmaiņas COVID-19 ierobežošanas vadlīnijās

Izmaiņas Liepājas pilsētas pašvaldības izstrādātajās vadlīnijās COVID-19 infekcijas ierobežošanas pirncipu un no tiem izrietošo prasību ievērošanai Liepājas pilsētas izglītības iestādēs var apskatīt ŠEIT.


Dalība starptautiskajā bērnu mākslas konkursā

Piedaloties 49. starptautiskajā bērnu mākslas konkursā "LIDICE 2021", 5. grupas "Eņģelīši" bērni kopā ar skolotāju Gaļinu Rozi guva labus panākumus. Šī gada konkursa tēma - Robots un mākslīgais intelekts. Marta Gruntmane un Miks Bobkovs izvirzīti Liepājas pilsētas kārtas izstādei un ieguvuši pateicības rakstus. Paulas Matisones un Emīlijas Garkalnes darbi izvirzīti Liepājas pilsētas kārtas izstādei un tālākai dalībai konkursa Latvijas valsts kārtai. Par labiem sasniegumiem konkursā Paula un Emīlija ieguvušas diplomus.

Paldies skolotājai Gaļinai un bērniem par piedalīšanos konkursā! Lepojamies!

Šeit var apskatīt Liepājas pilsētas kārtai izvirzītos darbus. Tie darbi, kuri devušies uz Rīgu, lai turpinātu dalību konkursā, atzīmēti ar LIDICE logo.

Noslēdzoties konkursa Latvijas kārtai, esam uzzinājuši, ka Paulas un Emīlijas darbiņi dodas ceļā uz Čehijas pilsētu LIdici, lai piedalītos konkursa noslēdzošajā kārtā.

Konkursa Latvijas kārtas laureātu darbu katalogu var skatīt:

https://www.intereses.lv/wp-content/uploads/2021/02/Izstades_katalogs_2021_CD_FINAL_5.pdf

Priecājamies par meiteņu un skolotājas panākumiem konkursā!


Izteiksmīgas runas konkurss "Zelta sietiņš"

PII "Sauleszaķis" audzēkņi piedalās izteiksmīgas runas konkursā "Zelta sietiņš". Lasiet vairāk ŠEIT.


1 2 3