Dienas ritms vasarai


Jaunumi sadaļā Dokumenti.

Sadaļā "Dokumenti"- "Normatīvie akti" varat iepazīties ar jauno Kārtību “Par Liepājas pirmsskolas mācību satura apguves izvērtējumu, beidzot vispārējās izglītības pirmsskolas izglītības posmu”.


Radošuma nedēļas darbi

Radošuma nedēļā "Atklāj radošumu kopā ar LEGO" piedalījās visas grupas. Bērnu fantāzijas lidojums ir brīnišķīgs, tik daudz dažādu un izdomas bagātu stāstu! Balsojumā par labāko tika atzīts 6.grupas "Pūks" darbiņš "Patversme džungļos".  Pateicoties Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sarūpētajām pārsteiguma balvām, grupa 25.martā dosies ekskursijā uz Hoijeres kundzes namu. Sveicam!

Šeit varat aplūkot visus darbus.


Konkurss "Mana vārdnīciņa"

Noslēdzies JA Latvia finanšu pratības un radošuma konkurss "Mana vārdnīciņa", kurā piedalījās 6.grupa "Pūks" (skolotājas Valda Kadiķe un Dace Iesalniece).
Par konkursa laureātu kļuvis Arturs Drullis!????????????
LEPOJAMIES!????
Noslēguma pasākums un laureātu apbalvošana notiks Rīgā, 13.februārī.????

PATEICĪBA


Konkurss "Zelta sietiņš"

23.novembrī iestādē norisinājās konkurss "Zelta sietiņš", kurš bija veltīts Ojāra Vācieša daiļradei un kurā piedalījās 9 iestādes sagatavošanas grupu "Bitītes" un "Pūks" bērni, kuri apmeklē nodarbības pie logopēda.

Prieks par visiem bērniem, kuri nenobijās un droši uzstājās auditorijas priekšā un sniedza klausītājiem savu priekšnesumu.

Par konkursa laureāti kļuva Marija Salarjova (6.grupa "Pūks"), kura pārstāvēs mūsu iestādi pilsētas mēroga konkursā.