Mēs esam...

"Sauleszaķis" ir jaunākā pirmsskolas izglītības iestāde Liepājā- ar Liepājas pilsētas Domes atbalstu to 2007.gadā renovēja un atjaunoja SIA "Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks". Pirmie bērni iestādi sāka apmeklēt 2007.gada 8.oktobrī.

PII "Sauleszaķis" ir 6 pirmsskolas vecuma bērnu grupas- 2 grupas bērniem līdz 3 gadu vecumam, 4 grupas bērniem  no 3-7 gadu vecumam. Pavisam iestāde var uzņemt 120 bērnus.

PII "Sauleszaķis" strād ā 26 darbinieki, no tiem 15 kvalificētas pirmsskolas izglītības skolotājas un 11 administratīvi saimnieciskie darbinieki.

Iestādes vadītāja- Mg.paed. Taiga Rītiņa.

Mūsu mērķis: sadarbībā ar vecākiem kvalitatīvi sagatavot bērnu pamatizglītības apguvei.

Iestādes vīziju un stratēģiju varat aplūkot ŠEIT.


 

Atrodamies: O.Kalpaka ielā 58 (Laumas rajonā starp Siļķu un O.Kalpaka ielām)

Strādājam 7.00-18.30 

Telefoni: 63483414, 63483415       Fakss:63483414

Mobilie telefoni: 29146482(administrācija darba laikā), 27899817(vadītāja- vēlams darba laikā)

e-pasts: sauleszakis@liepaja.edu.lv


Vadītājas sleja

Vadītājas sleja

 Februāris ir Sveču mēnesis, kad vecāki ar bērniem ir aicināti piedalīties sveču izstādēs. Lūk, dažas idejas:

Sveces no vaska plāksnēm: vaska plāksne ir pietiekami mīksta, lai to varētu sarullēt ciešā rullītī (var nopirkt bitenieku veikalos). Var rullēt gan konisku sveci, kurai viens gals ir resnāks nekā otrs (no trīsstūra veidnes vai kvadrāta), gan parastu. Dakts jāņem no rupja kokvilnas diega. Jo ciešāk rullīti rullēsiet, jo svece degs ilgāk. Ar piparkūkas formiņu var izspiest pamatnīti, uz kuras uzliek gatavo sveci.

Krāsainās sveces: parastu baltu sveci var nokrāsot ar marmora krāsām (nopērkamas mākslinieku nodaļā DEPO). Bērniem krāsot ļoti patīk, jo vienmēr ir liels pārsteigums par gala rezultātu. Sveces lieluma bļodā iepilinām dažādu krāsu pilienus, tad ar kociņu lēnām jaucam krāsas, lai tās izveidotu rakstu vai krāsu kombināciju, tad sveci guļus liekam krāsā, apveļam to, lai visa svece ir ar krāsu un tūlīt ņemam laukā, un liekam žāvēties.

Apelsīna vai mandarīna svece: nogriež apelsīnam augšējo daļu un ar tējkaroti izņemam mīkstumu. Sagatavo dakti- kokvilnas diegu piesien nelielam kociņam, ievieto dakti apelsīna vidū un iepilina izkausētu parafīnu. Svece gatava!

Lai izdodas! VADĪTĀJA TAIGA.